Logo Polskiego Radia
Print

UWAGA SŁUCHACZE!

PR dla Zagranicy
Przemysław Pawełek Pawełek 31.07.2014 15:54
Redakcja Polska Polskiego Radia dla Zagranicy zmienia formę działalności.

Słuchaczy w Wilnie i we Lwowie informujemy, że jesteśmy codziennie obecni na antenie Radia znad Wilii, na częstotliwości 103,8 FM oraz na antenie Radia Niezależność, na częstotliwości 106,7 FM.

Półgodzinna audycja w języku polskim nadawana jest o godzinie 17.30. Zawiera ona dźwiękowy magazyn informacyjny, w którym przekazujemy najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.

Ponadto prezentujemy Państwu najciekawsze audycje wybrane z anten Polskiego Radia, między innymi z „Sygnałów Dnia” z radiowej Jedynki, z Salonu Politycznego Trójki oraz z porannego pasma publicystycznego Dwójki. Są to interesujące rozmowy dotyczące polityki, gospodarki i kultury.

W naszej sobotniej audycji znajdą Państwo ciekawe dokumenty i reportaże, przygotowane przez Studio Dokumentu i Reportażu Polskiego Radia.

W niedzielę natomiast zapraszamy do słuchania audycji „Z życia Kościoła „ i „Ślady na piasku”, przygotowanych przez Naczelną Redakcję Programów Katolickich Polskiego Radia.

Informujemy także, że w naszym paśmie emitowanym przez Internet
i satelitę o godzinie 23.00 znajdą Państwo bogaty serwis ekonomiczny, który zawiera rozmowy i komentarze na temat aktualnych wydarzeń w polskiej i światowej gospodarce.

Zachęcamy Państwa do słuchania naszych audycji.

Informujemy Państwa, że Redakcja Polska Polskiego Radia dla Zagranicy kończy działalność. 30 czerwca 2014 roku wyemitujemy ostatnią audycję.

Od 1 lipca 2014 roku w godzinach 17.30-18.00 będą Państwo mogli słuchać specjalnych audycji w języku polskim w Internecie , w Radiu „Znad Willi” w Wilnie i Radiu „Niezależność” we Lwowie.

Będą to najlepsze programy wybrane z czterech anten Polskiego Radia.

Znajdą w nich Państwo rozmowy z ciekawymi ludźmi, reportaże i aktualne komentarze.

Audycje te będą również dostępne w formie podcastów.

Zachęcamy Państwa do słuchania nowych audycji i kontaktu z nami.

Na Państwa sugestie, opinie i uwagi czekamy pod adresem internetowym : polska@polskieradio.pl

Print
Copyright © Polskie Radio S.A O nas Kontakt